Podziękowanie

przywitaj się, napisz coś o sobie - co Cię tu sprowadza, jakich informacji poszukujesz, czego się spodziewasz
Pantercia1986

Podziękowanie

Postautor: Pantercia1986 » czw lut 08, 2018 2:01 pm

Serdecznie witam. Nazywam się Monika Stelmasiak. Piszę ponieważ chciałam podziękować z całego serca Ani Guzek za to co dla mnie zrobiła. Moja historia jest dość skomplikowana i nie będę wam jej opisywać ale opowiem co dla mnie zrobiła właśnie Ania Guzek. Trafiłam do jej fundacji z przekonaniem, że nie wiem czy uda się im mnie pomóc ale w końcu się przed nimi otworzyłam i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa bo dzięki pomocy, ogromnemu wsparciu Ani udało mi się zrealizować najważniejszy cel jaki miałam w życiu czyli odzyskanie dzieci z Domu Dziecka. Ania uświadomiła mi, że jeśli się czegoś bardzo pragnie to nie ma możliwości poddać się mimo, że czasami czujemy zmęczenie i mamy ochotę rzucić to wszystko w cholerę i iść przed siebie zapominając o przeszłości. Nie wolno tego robić bo potem możemy bardzo tego żałować. Ja dzięki pomocy i wsparciu Ani jak również Agaty nie poddałam się w chwili zwątpienia i walczyłam dalej o swoje dzieci i udało się tą walkę wygrać. Trwała ona prawie 3 lata i kosztowała mnie małżeństwo ale cena jaką zapłaciłam jest warta tego aby dzieci wróciły do mnie do domu. Nie było lekko ale dzięki Ani i Agacie wiem, że nie wolno się poddawać bo tylko ciężką pracą można osiągnąć coś czego się naprawdę chce. Na samym początku nie wierzyłam w to, że cuda się zdarzają ale Ania pokazała mi, że nie wolno tracić wiary i dzięki temu udało mi się wyjść z piekła jakie miałam. Ania jest naprawdę wspaniałym człowiekiem i mogę śmiało powiedzieć, że jest to Anioł w Ludzkiej skórze. Takich ludzi jak Ania powinno być coraz więcej bo dzięki nim osoby, które zbłądziły mają szansę na naprawienie swoich błędów i możliwość aby odmienić swoje życie. Moje życie zmieniło się bardzo za co jestem Ani jak również Agacie bardzo wdzięczna bo dzięki nim moje dzieci wróciły tam gdzie powinny. Aniu dziękuję z całego serca i obiecuję, że nie zawiodę.

Awatar użytkownika
Anna Guzek

Re: Podziękowanie

Postautor: Anna Guzek » śr lut 14, 2018 11:06 am

Dzięki Moniko za Twój wpis! Serdecznie pozdrawiamy:)

Wróć do „Przywitanie”