Witamy w projekcie Więzi odNowa!

przywitaj się, napisz coś o sobie - co Cię tu sprowadza, jakich informacji poszukujesz, czego się spodziewasz
Magdalena KW

Re: Witamy w projekcie Więzi odNowa!

Postautor: Magdalena KW » pn wrz 19, 2016 2:13 pm

Witajcie Wszyscy :)

Mam na imię Magda i na zaproszenie Fundacji dołączyłam do zespołu realizującego projekt Więzi Od Nowa.
Spotkacie mnie na zajęciach fototerapeutycznych i dogoterapeutycznych, podczas których wraz z Matyldą i Małgosią będziemy proponować ciekawe metody rozwojowe.
Już nie mogę się doczekać tej wspólnej przygody :)
Do zobaczenia

Awatar użytkownika
aaig

Postautor: aaig » pn wrz 26, 2016 5:57 pm

Małgorzata K., Kamila i Magdalena KW - witajcie drogie Koleżanki! Miło patrzeć jak Zespół tworzących Projekt nam się rozrasta :)

Awatar użytkownika
Zuzanna B

Postautor: Zuzanna B » wt wrz 27, 2016 7:05 pm

Witam serdecznie :)

Współprowadzę z Gosią zajęcia dla dzieci z opiekunami z udziałem psa. Dzieje się :)

Awatar użytkownika
Ewa

Postautor: Ewa » śr wrz 28, 2016 4:10 pm

Witam wszystkich uczestników projektu Więzi odNowa, oraz grono osób zaangażowanych w to, by powstał, ruszył i nabierał rozpędu ! ;)
Zachęcam do podzielenia się swoją historią..
Więcej informacji w temacie dotyczącym publikacji.
Zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Małgorzata

Postautor: Małgorzata » sob paź 01, 2016 10:19 pm

Witam wszystkich serdecznie! Mam nadzieję, że już niedługo uda nam się spotkać na żywo - podczas zajęć, które będę współprowadzić z trenerkami: Magdą, Anią oraz Zuzanną oraz z udziałem naszych psiaków :)
Małgosia

anza

Postautor: anza » śr paź 05, 2016 8:29 pm

Cześć wszystkim - nazywam się Anna Zarębska, jestem psychologiem i trenerką w projekcie "Więzi OdNowa". Wraz z Gosią i Dorotą prowadzimy socjoterapię dla II grup dzieci i młodzieży. Pozdrawiam

Pantercia1986

Postautor: Pantercia1986 » sob paź 29, 2016 5:44 pm

Serdecznie was wszystkich witam. Mam na imię Monika i jestem mamą trójki wspaniałych dzieci, które niestety przebywają w Placówkach Opiekuńczo-wychowawczych. Jestem w trakcie rozwodu z mężem oraz w walce o powrót synków do domu.

Awatar użytkownika
aaig

Postautor: aaig » sob lis 05, 2016 11:53 pm

Cześć Zuzanna B, Ewa, Małgorzata i anza :)
Witaj Pantercia1986! Dobrze, że trafiłaś na pokład "Więzi odNowa" - 3mamy za Ciebie kciuki i będziemy towarzyszyć w słusznych zmaganiach. Pozdrawiam

Pantercia1986

Postautor: Pantercia1986 » ndz lis 06, 2016 5:06 pm

Serdecznie witam i dziękuję za wspaniałe słowa. Dzięki tej fundacji wiem, że wszystko jest do przejścia tylko trzeba dać coś od siebie żeby dostać coś w zamian. Ja już dostałam wiele bo zrozumiałam, że jestem na tyle silna aby przejść przez to wszystko co czeka mnie w życiu. Nie spodziewałam się, że jest we mnie tyle siły aby walczyć o swoje dzieci oraz o samą siebie ale dzięki wsparciu Pani Ani Guzek oraz Pani Agacie, które prowadzą zajęcia Arteterapeutyczne zdałam sobie sprawę z tego, że mimo tych złych doświadczeń jakie spotkały mnie w życiu wiem, że jeszcze w moim życiu wszystko będzie dobre. Pani Ania Guzek jest dla mnie czymś w rodzaju Anioła Stróża, który pokazał mi, że nie wolno się poddawać w połowie drogi i trzeba zawsze walczyć do końca. Dała mi możliwości, które na pewno wykorzystam w walce o dzieci jak również o samą siebie. Jest to naprawdę cudowny człowiek, który zasługuje na wszystko co najlepsze.

Wróć do „Przywitanie”